Évek óta hallani jelentéseket az óceán mélyén élő lények észleléséről. A történetekben óriási cápák, de még pengeszájú sellők is szerepelnek. Lehet, hogy ezek azt bizonyítják, hogy a legfélelmetesebb mítoszaink némelyike... valós?